درباره ما

درباره ما

با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم وجود لوازم پیشگیرنده ضد کرونا در بازار ، بر آن شدیم که با همکاری شرکت های محقق دانش بنیان ایرانی ، ماسک ضد کرونا ، ژل ضد کرونا و پاک کننده سطوح ضدکرونا را تهیه و عرضه نماییم.

 

با فروش آنلاین محصولات ضد کرونا ، سعی بر این داشته ایم که تا جای ممکن ماسک های مرغوب به دست مشتریان برسد و همچنین مردم بتوانند با خرید آنلاین محصولات ضد کرونا و پرهیز از خانه بیرون رفتن از خطر ابتلای آن در امان بمانند.

 

آمار ویروس کرونا به شدت در حال افزایش در ایران و جهان است ، امیدواریم با طراحی و توسعه این سایت توانسته باشیم قدمی در جهت پیشگیری از ویروس کرونا برداریم.

 

خرید آسان و امن

به راحتی بدون اینکه از خانه بیرون بیایید سفارشات خود را ثبت کنید و در سریع ترین زمان ممکن کلاهای خود را از مامور پست تحویل بگیرید.

قیمت و کیفیت مناسب

با خرید محصولات از تولید کننده یا وارد کننده ، و حذف واسطه ها بهترین قیمت را به شما ارائه می دهیم.

کیفیت محصولات نیز تضمین شده و دارای مجوز میباشند.

فروش محصولات ضد کرونا

1.ماسک ضد کرونا چندلایه نانویی :

ماسک ضد کرونا چند لایه نانویی ، که توسط شرکت های دانش بنیان طبق اصول و استاندارد های جهانی طراحی و ساخته شده است،نسبت به ماسک های موجود در بازار خاصیت پیشگیری بیشتری دارد ،استفاده از آن راحت تر است و مخصوص برای کرونا ساخته شده است.

2.ژل دست ضد کرونا :

این ژل دست که مختص کرونا ساخته شده است ، حاوی قویترین پاک کننده میباشد.این ژل ضمن نداشتن ضرر برای دست ، حاوی موادی است که به شادابی و سلامت پوست نیز کمک میکند.

3.پاک کننده سطوح ضد کرونا :

پاک کننده سطوح ضد کرونا ،محصولی منحصر به فرد جهت از بین بردن سریع کرونا میباشد که میتوان از آن برای پاک کردن گوشی موبایل و… استفاده کرد.

دستان خود را از تماس با سطوح بیرونی و خطر ابتلا به بیماری کرونا حفظ کنید ، سفارشات خود را بصورت آنلاین ثبت کرده و درب خانه تحویل بگیرید.

مطالاعات روی ویروس کرونا ادامه دارد ، امیدواریم هرچه زودتر شاهد پیدا شدن دارویی موثر برای این بیماری باشیم.

 

در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید از طریق زیر با ما تماس بگیرید :

ایمیل ما

09365473023

اینستاگرام